Ana sayfa Sağlık Ürünleri Hastane Yatağı

Hastane Yatağı

36
0
Hasta Yatağı
Hasta Yatağı

Hastane Yatağı

 

Hastane Yatağı genellik ile hastaneler de hasta yatış olan odalar da hastaların tedavisinin daha etkili olması sağlanmaktadır. Hastaneler de kullanılan yataklar ile evler de kullanıma tercih edeceğiniz yataklar arasın da bazı farklılıklar bulunabilir. Bu farklılıklardan bahsetmek gerekir ise;

  1. Dış görünüş olarak kullanılan malzemeler farklılık gösterebilir.
  2. Özellik bakımından ev de kullanılacak olan yataklar daha iyi durumdadır.
  3. Hastaneler de kullanılacak olan yatağı birden fazla kişi kullanacağından dolayı hijyen noktası çok önemlidir.
  4. Tekerlek olarak hastaneler de demir tercih edilmektedir.
  5. Ev modellerin de kullanılan tekerlek plastik tercih edilebilir.
  6. Hastane yatakları anti bakteriyel plastik görünüşe sahipken ev tipi yatakları ahşap görünümlü tercih edebilirsiniz.
  7. Özel ölçüler de ve özellikler de modelleri eviniz için özel olarak tasarlayıp kullanabilirsiniz.
  8. Bir çok yaşam destek aksesuarını ev de kullanabilirsiniz.

    4-motorlu-yoğun-bakım-karyolası_1

Belirli kullanım tercihine dayalı olarak evler de özel kumandalı yataklar ile daha basit kullanıma sahip olabilirsiniz. Basit kullanım demek hasta kişi için ve bakıcı kişi için zor olan durumları basit kılmaktadır. Hastane yatağı modellerin de kullanılan malzemeler bir yatak üzerin de zaman ile bir çok hasta tedavi göreceği için daha fazla dayanıklı olması ve temizlenmesi kolay olmalıdır.

Ev Tipi Yataklar

Ev tipi yatak demek tedavi için kendi evini tercih eden ve ev ortamın da da konforlu bir tedavi süreci geçirmek isteyen kişilerin, hastane de kullanılan özellikli yatakların evler için özel olarak tasarlanmış halidir. Ev tipi hasta yatağı modelleri genellik ile ahşap görünüme sahip olurlar. Ev de normal sağlıklı kişilerin kullanmış oldukları baza yataklara benzemeleri ile hastaların psikolojisi olarak evde sıradan bir yatak üzerin de yatmış hissi verecektir.

Hastaların daha iyi duruma gelmeleri ya da yatarken konfor için de süreç geçirmeleri için kullanım sağlayabilirsiniz. En kaliteli ürünlerini tercih etmiş olduğunuz süreçte kaliteli yatakları da tercih edebilirsiniz. Hasta kişinin devamlı üzerin de yatacağı için en fazla kullanacağı ürün olan hastane yatağı modellerini de kaliteli olanlarını tercih etmelisiniz. hasta kişinin gün için de en çok kullanacağı ürün bu olacaktır.

 

Kaynak:Elit Sağlık Ürünleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here