Ana sayfa Sağlık Ürünleri Hasta Yatak Satışı

Hasta Yatak Satışı

36
0

Hasta Yatak Satışı

 

Hasta kişilerin rahat edeceği ve belirli zaman aralıkları ile zorunlu olan ihtiyaçlarını kolayca görebilecekleri ve hastaneler de doktorlar tarafından tercih edilen hasta yatak modelleri vardır. Bu yatakların en fayda sağladığı durum ise üzerin de yatan kişinin dik bir pozisyona gelmesini sağlamaktır. Pratik şekil de hareket eden yatak parçaları ile ihtiyaçlar kolayca görülür ve kimseye muhtaç olmamış olur yatan kimseler. En önemli durum da zaten budur ve psikolojisi bozulan kişi kimseden destek almadan yattığı yerden işlerini tek başına görmesidir.

Belli bir zaman zarfın da hasta kişilerin ihtiyaçlarına göre geliştirilen hasta yatağı modelleri günümüz de teknoloji ile daha kullanışlı ve konforlu bir duruma gelmiştir. Yatmak zorun da kalan her hasta için farklı pozisyon alabilen yataklar üretilmektedir. Eskiler de olduğu gibi bu özel yataklar sadece hastaneler de kullanılmamaktadır. İhtiyacı olan kişiler ve evlerin de tedavi görecek insanlar normal sıradan yataklar üzerin de yatmasın diye evler de de kullanılması için tasarlanmıştır.

Hastaların Rahat Kullanımı

Ev kullanımları için özel olarak tasarlanan ve kullanıma sunulan yatak modelleri görünüş olarak ev de kullanılan mobilyalara benzemektedir. Dış görünüşleri normal bir yatağa benzese dahi hareket etme özellikleri bulunmaktadır. Yatakların üzerine monte edilen elektrikli dual motorlar bulunmaktadır. Bu motorlara hükmetmek için bulunan el kumandaları ile çok kolay bir şekil de 180 kg ağırlığında ki bir hastayı bile oturma pozisyonuna getirebilirsiniz.

Hasta karyolası ile sadece hasta kişiler rahat etmezler. Onlara bakacak olan yardımcı kimseler de yatan kişiye müdahale sırasın da yatağın özelliklerinden faydalanırlar. Bir çok hasta kişi bu yatakları kullanarak konfor için de yaşamlarına devam etmektedir. Hastaların özellik ile hayatlarının geri kalanın da yatmak zorun da kalan kişilerin bakımları oldukça zordur. Bakıcı kimse de bu zorluklar ile başa çıkmak zorun da kalacaktır. Fakat bir hasta yatağı sizlerin bu durumdan en kolay bir şekil de çıkmanızı sağlayacaktır. Her hasta için özel bir yatağı bulunmaktadır ve bu hasta yatağı modeli ile oldukça rahat edecektir.

hasta-karyolasi-dubali

 

Kaynak:Elit Sağlık Ürünleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here