Ana sayfa Sağlık Ürünleri Hasta Yatağı Ve Ortopedik Ürünler

Hasta Yatağı Ve Ortopedik Ürünler

27
0

Hasta Yatağı Ve Ortopedik Ürünler

 

Hasta yatağı modelleri sağlık sektörün de hizmet veren hastaneler ya da diğer sağlık kuruluşların da hasta bakım ve tedavi odaların da bulundurulması gereken önemli bir üründür. Motorları sayesin de hastalığa yakalanmış kişileri hastalıkları ve yatacakları zaman dilimin de ihtiyaçlarını karşılaması adına üretilen yatak modelleridir. Yatan hastaya müdahale kolaylaştırıcı özelliği de bulunan hasta yatağı modelleri firmamız tarafından üretimi vfe satışı yapılmaktadır. Özellikleri açısından farklı sınıflar içerisin de toplanana hasta yatağı modelleri iki çeşit olarak hastanın kullanımına sunulur. Manüel kullanıma sahip olarak ya da elektrikli motorlu kullanıma sahip olarak sunulmaktadır. Her iki modelin de kullanıcıları farklı olsa da iki ürün modeli de aynı amaca hizmet etmektedir.

Hasta Yatağı ve Ortopedik Ürünler

Firmamız Türkiye geneline ürünlerini gönderen ve tüm Türkiye sektörün de üretici olarak lider konumundadır. Son zamanlar dan hızlıca gelişen ve sağlık sektörün de teknoloji ile uyum için de çalışan firmamız da tıbbi ekipmanlar ve hastaneler de kullanılan demirbaş ürünlerin üretimi ve satışı yapılmaktadır. Hasta karyolası ile birlikte kullanılan hava yatak modelleri de satışa sunulmaktadır. Havalı yatak modellerinin kullanımı hastaların vücutlarının hava almasını sağlamaktadır. Bu sayede uzun süre yatacak olan kişilerin daha rahat etmeleri sağlanmaktadır. Tam otomatik ve elektrikli motorlara sahip olan yatakların manüel kullanıma sahip olanlardan daha fazla tercih edildiği bir gerçektir.

Hasta Yatakları

Hasta Karyolası gibi özellikli bir ürünün çoğunluk ile dual motor kullanılarak üretilen çeşitleri hastalara kullanmaları tavsiye edilir. İki çeşit motor tipi olduğu için hasta kişiler bu durumdan habersizdir. Dual motorlar 150 kg ye kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Fakat piston motorlar 200 kg ye kadar taşıyabilmektedir. Hastanızın ağırlığına göre üretim aşamasın da tercih etme imkanınız bulunmaktadır.

Ev de tedavi ya da rahat etmek isteyen hasta kişiler için üretilmiş olan başka yatak modelleri de bulunmaktadır. Ev tipi hasta yatağı modelleri tamamen ahşap kaplama olup eviniz de hasta odası havası yaratmaz. İstanbul merkezli firmamız da bütün hasta yatağı modellerini bulabilir ya da özel olarak üretimini isteyebilirsiniz.Türkiye genelin de bir çok ilde bulunan bayilerimiz ile istemiş olduğunuz yatak modeline kısa zaman içerisin de sahip olabilir ve rahat bir zaman geçirebilirsiniz.

 

Kaynak:Elit Sağlık Ürünleri

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here